Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Tags
el: Ετικέτες

en: all
el: όλα

en: Add
el: Προσθήκη

en: User
el: Χρήστης

en: Date Added
el: Ημερομηνία που προστέθηκε

en: any
el: οποιοδήποτε
