Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Remove
eo: Forigu

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Add
eo: Aldonu

en: User
eo: Uzanto

en: any
eo: iu ajn
