Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Remove
es: Eliminar

en: Tags
es: Etiquetas

en: all
es: todo

en: Add
es: Agregar

en: User
es: Usuario

en: Date Added
es: Fecha añadida

en: any
es: cualquiera
