Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Remove
et: Eemalda

en: Tags
et: Sildid

en: all
et: kõik

en: Add
et: Lisa

en: User
et: Kasutaja

en: any
et: suvaline
