Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Tags
eu: Etiketak

en: all
eu: denak

en: Add
eu: Gehitu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: any
eu: edozein
