Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Add
fil: Idagdag

en: any
fil: kahit ano
