Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Remove
he: הסרה

en: Tags
he: תגיות

en: all
he: הכל

en: Add
he: הוספה

en: User
he: משתמש

en: any
he: הכל
