Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Tags
hi: उपनाम

en: all
hi: सभी

en: Add
hi: जोड़ें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: any
hi: कोई भी
