Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Add
hy: Ավելացնել

en: User
hy: Օգտագործող
