Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Remove
id: Hapus

en: Tags
id: Tag

en: all
id: semua

en: Add
id: Tambah

en: User
id: Pengguna

en: any
id: apapun
