Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Tags
is: Efnisorð

en: all
is: allt

en: Add
is: Bæta við

en: User
is: Notandi
