Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Remove
it: Elimina

en: Tags
it: Etichette

en: all
it: tutto

en: Add
it: Aggiungi

en: User
it: Utente

en: Date Added
it: Data di inserimento

en: any
it: qualsiasi
