Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Tags
jv: Tautan

en: Add
jv: Tambah

en: User
jv: Panganggo

en: any
jv: sembarang
