Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Add
ka: დამატება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: any
ka: ნებისმიერი
