Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: any
km: ណា​មួយ
