Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Add
ku: زیاد بکە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: any
ku: هەر کام
