Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: all
lt: visi

en: Add
lt: Pridėti

en: User
lt: Narys

en: any
lt: visi
