Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Tags
sk: Značky

en: all
sk: všetko

en: Add
sk: Pridať

en: User
sk: Používateľ

en: any
sk: ľubovoľne
