Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Remove
sl: Odstrani

en: Tags
sl: Oznake

en: Add
sl: Dodaj

en: User
sl: Uporabnik

en: any
sl: karkoli
