Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Remove
sv: Ta bort

en: Tags
sv: Etiketter

en: all
sv: alla

en: Add
sv: Lägg till

en: User
sv: Användare

en: Date Added
sv: Tillagd datum

en: any
sv: någon
