Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: all
te: అన్నీ

en: Add
te: చేర్చు

en: User
te: వాడుకరి
