Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Remove
th: เอาออก

en: all
th: ทั้งหมด

en: Add
th: เพิ่ม

en: any
th: ใดๆ
