Infusionsoft API (7.x-1.0-beta5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Add
ug: قوشۇش

en: any
ug: ھەرقانداق
