Ingrained (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Menu
ar: القائمة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Branding
ar: العلامة التجارية
