Ingrained (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Menu
be: Меню

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню
