Ingrained (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Menu
bg: Меню

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
