Ingrained (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Menu
bn: মেনু

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: Submitted by !username on !datetime
bn: তৈরি করেছেন: !username !datetime তারিখে

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
