Ingrained (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Menu
ca: Menú

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: Secondary menu
ca: Menú secundari
