Ingrained (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu
