Ingrained (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Page Top
da: Sidetop

en: Page Bottom
da: Sidebund

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Submitted by !username on !datetime
da: Indsendt af !username den !datetime

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar
