Ingrained (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Menu
el: Μενού

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Submitted by !username on !datetime
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού
