Ingrained (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Menu
es: Menú

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Preface First
es: Primer prefacio

en: Postscript First
es: Primer postscript

en: Main menu
es: Menú principal

en: Sidebar First
es: Primera barra lateral

en: Submitted by !username on !datetime
es: Enviado por !username el !datetime

en: Secondary menu
es: Menú secundario

en: Branding
es: Nombramiento

en: Sidebar Second
es: Segunda barra lateral

en: Header First
es: Primer encabezado

en: Header Second
es: Segundo encabezado

en: Footer First
es: Primer pie

en: Footer Second
es: Segundo pie
