Ingrained (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Menu
gl: Menú

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Secondary menu
gl: Menú secundario
