Ingrained (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Menu
hr: Izbornik

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik
