Ingrained (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Content
id: Konten

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Page Top
id: Kehalaman Atas

en: Page Bottom
id: Kehalaman Bawah

en: Main menu
id: Menu utama

en: Submitted by !username on !datetime
id: Ditulis oleh !username pada !datetime

en: Secondary menu
id: Menu sekunder
