Ingrained (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Main menu
it: Menu principale

en: Submitted by !username on !datetime
it: Inviato da !username il !datetime

en: Secondary menu
it: Menu secondario
