Ingrained (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Menu
ja: メニュー

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Submitted by !username on !datetime
ja: 作成者:!username 作成日:!datetime

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー
