Ingrained (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
