Ingrained (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង
