Ingrained (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Menu
lt: Meniu

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Preface First
lt: Antraštė pirma

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu
