Ingrained (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne
