Ingrained (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Menu
my: မီနူး

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
