Ingrained (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Page Top
pt: Topo da Página

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Submitted by !username on !datetime
pt: Submetido por !username em !datetime

en: Secondary menu
pt: Menu secundário
