Ingrained (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Menu
ro: Meniu

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Submitted by !username on !datetime
ro: Trimis de !username la !datetime

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
