Ingrained (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu
