Ingrained (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Menu
sr: Мени

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Branding
sr: Брендирање

en: Footer First
sr: Прво заглавље
