Ingrained (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Menu
tr: Menü

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Submitted by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi

en: Secondary menu
tr: İkincil menü
