Ingrained (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Submitted by !username on !datetime
bo: !datetime་ཐོག་!username་ཡིས་ཡར་སྤྲད་པ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ
