Ingrained (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Menu
he: תפריט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Branding
he: מיתוג
