Ingrained (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk
